چگونه باغ سبزیجات را راه اندازی کنیم

چندی پیش من این امتیاز را داشتم که در کتابخانه محلی خود در مورد اصول باغبانی سبزی خانگی کلاس تدریس کنم. در طول این کلاس مواردی از قبیل آماده سازی باغچه ، غنی سازی خاک از طریق کمپوست ، سازماندهی طرح و البته مدیریت باغ به محض اینکه همه باغ کنار هم قرار گرفت ، انجام دادیم.

در طول عصر ، من با افراد فوق العاده ای ملاقات کردم که به اندازه من در مورد باغبانی سبزیجات در خانه اشتیاق دارند. یکی از علاقه مندان به باغبانی که من با او آشنا شدم همه باغبانی خود را در یک باغ محلی محلی انجام داده است. این آقا که در یک مجتمع آپارتمانی زندگی می کرد زمین خودش را نداشت اما در عوض از باغ اجتماع مجتمع های آپارتمانی استفاده می کرد.

صاحب آپارتمان قطعه بزرگی از زمین خود را کنار گذاشته بود تا مستاجرانش گیاه بابا آدم بتوانند از آن برای پرورش باغ استفاده کنند. آنچه آنها رشد کردند مربوط به مستاجر بود که یک قطعه زمین به او اختصاص داده شد ، این فقط باید قانونی باشد و شما باید از زمین مراقبت کنید ، به این معنی که به نظر نمی رسد یک ظروف بزرگ باشد. برای اجاره بخشی از زمین برای کل سال 20 دلار هزینه در نظر گرفته شده بود و برای اجاره همان قطعه (یا بیشتر) در سال بعد به شما محوطه اول غذا داده شد.

این باعث شد که من به این فکر بیفتم که چگونه یک باغ اجتماع می تواند برای بسیاری از افراد که فضای کمی دارند مهم باشد و آیا ایجاد یک باغ عمومی در هر منطقه از کشور امکان پذیر است؟ بنابراین من شروع به تحقیق درباره موضوع کردم. آنچه که من یافتم این است که اگر باغ در حیاط پشتی شما باشد ، نگهداری از یک باغ عمومی تفاوتی ندارد. فقط چند نکته وجود دارد.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک کمیته برای باغ جامعه تشکیل دهید. از آنجایی که طبق تعریف ، یک باغ اجتماع توسط جامعه ای از مردم نگهداری می شود ، ناگفته نماند که تشکیل یک کمیته برای کار در مورد موضوعاتی که ممکن است با آن روبرو شوید ، آن را منظم و ساختارمند نگه می دارد. معمولاً یک کمیته متشکل از (البته همه داوطلبان) یک رئیس جمهور ، یک معاون رئیس ، دبیر و خزانه دار است. ممکن است نظر شما متفاوت باشد اما این استاندارد معمول برای هر سازمانی است.

هنگامی که سازمان خود را مستقر کردید ، باید زمینی پیدا کنید. این می تواند به سادگی مراجعه به شورای دولت محلات محلی شما و پرسیدن اینکه آیا زمینی بلا استفاده وجود دارد که گروه شما می تواند برای باغبانی در آن استفاده کند یا استفاده از زمین در کلیسای محلی یا عبادتگاه شما ، از طریق یافتن افرادی که زمین و مایل هستند که گروه خود را ، در بعضی مواقع با پرداخت هزینه ای ناچیز (یا گاهی رایگان به شرط نگهداری مناسب آن) ، بگذارند.