Krótka wersja:

Możesz ustawić dowolny obraz na swoim urządzeniu jako tapetę, wybierając go w bibliotece zdjęć, dotykając ikony w lewym dolnym rogu i wybierając „Użyj jako tapety”

Aby przenieść obrazy do urządzenia, musisz skonfigurować iTunes do synchronizacji z iPhoto lub folderem zawierającym obrazy tapet, jeśli nie używasz iPhoto.

visit https://studiofototapet.com/

Jakiego rodzaju obraz możesz użyć jako tapetę? Tapety można zdobyć na różne sposoby. Każde zdjęcie zapisane w aplikacji Zdjęcia na urządzeniu może służyć jako tapeta. Możesz także pobierać obrazy z wielu miejsc w Internecie. Zostały one specjalnie stworzone do użytku jako tapety na iPhone’a i mają prawidłowy rozmiar i proporcje, a obrazy są zwykle skomponowane tak, aby dobrze pasowały do formatu iPhone’a. Jeśli chcesz, możesz pobrać moje specjalnie zaprojektowane tapety tutaj.

Jeśli korzystasz z iPhoto, utworzenie nowego albumu do przechowywania tapet nie jest złym pomysłem. Następnie możesz zsynchronizować ten folder z urządzeniem. Jeśli nie korzystasz z iPhoto, możesz przechowywać tapety w określonym folderze na dysku twardym i synchronizować z nim.

Skopiuj pobrane lub utworzone tapety do albumu iPhoto, wyznaczonego folderu, albumu programu Photoshop lub programu Photoshop Elements. Podłącz iPhone’a lub Touch do komputera i otwórz iTunes. W kolumnie biblioteki po lewej stronie kliknij ikonę swojego urządzenia. Teraz kliknij kartę Zdjęcia. Upewnij się, że zaznaczona jest opcja „Synchronizuj zdjęcia z”, a następnie w menu rozwijanym wybierz folder, w którym umieściłeś tapety, lub wybierz iPhoto. Jeśli synchronizujesz tylko wybrane albumy, a nie wszystkie zdjęcia, upewnij się, że Twoje tapety znajdują się w albumie iPhoto i że jest on wybrany na liście. Naciśnij Zastosuj (lub zsynchronizuj), a obrazy z iPhoto lub wybranego folderu zostaną skopiowane na Twoje urządzenie.

Na iPhonie lub urządzeniu Touch przejdź do swoich zdjęć i wybierz tapetę, której chcesz użyć. Nie musisz używać specjalnie wykonanego obrazu tapety, możesz użyć dowolnego zdjęcia. Stuknij ikonę w lewym dolnym rogu, która wygląda jak strzała wyskakująca z pudełka. Czasami trzeba dotknąć ekranu raz, aby ikony były widoczne.

Poniższe menu będzie zawierało opcję „Użyj jako tapety”. Na iPhonie możesz także przypisać obraz do jednego ze swoich kontaktów.

Matt Byron Petch rozpoczął swoją karierę jako projektant produktu, zanim przeniósł się do świata projektowania cyfrowego i jest użytkownikiem produktów Apple (i Windows) od około 20 lat.